Як не помилитися з вибором дитячого одягу при покупці через інтернет?

Як не помилитися з вибором дитячого одягу при покупці через інтернет? На сьогоднішній день можна сміливо стверджувати, що асортимент дитячого одягу, представлений сайтами-виробниками і великими торговими майданчиками, такими, наприклад, як сайт Клубок, неможливо порівнювати по величині з пропозиціями спеціалізованих магазинів. Другий (а за значенням швидше перший) аргумент на користь покупок через інтернет — це можливість придбати брендову річ за ціною виробника без націнок. Так що навіть з урахуванням існуючих ризиків, покупки через інтернет користуються неймовірною популярністю.  Але невже помилки при виборі дитячого одягу неминучі? Зовсім ні, прості поради щодо покупок дитячого одягу через інтернет допоможуть Вам мінімізувати ризик і здійснювати продумані вдалі покупки.

  1. Часті помилки при купівлі дитячого одягу пов’язані з розбіжністю розмірної сітки. Збираючись зробити покупку одягу конкретного бренду, спершу ознайомтеся з його розмірної сіткою. Кожен інтернет-магазин пропонує покупцям таблиці, в яких вказані заміри для всіх основних категорій товарів. Одні виробники вказують заміри в сантиметрах, інші в дюймах, різниця між деякими розмірними сітками може виявитися досить істотною. Візьміть сантиметрову стрічку і зніміть всі необхідні для покупки заміри: ріст дитини, об’єм грудної клітки і стегон, довжину рукава, довжину брюк від пояса і так далі. Різні виробники працюють з різними лекалами, так що якщо у Вашої дитини нестандартні параметри, віддавайте перевагу тим брендам, які пропонують не стандартні моделі, а варіанти із звуженим або, навпаки, вільним кроєм.
  2. Фото, представлені в каталогах, нерідко відрізняються від реальних фотографій і, на жаль, не обов’язково в кращу сторону. Найчастіше спотворений колір, або, завдяки корекції фотошопа, присутній красивий глянець, якого немає в реальності, або ж фактура тканини може не відповідати представленому на фото. Тому, завжди орієнтуйтеся на інформацію щодо складу тканини, шукайте через пошукові системи додаткові фото моделі, а при покупках на сайті Клубок, попросіть продавця зробити реальні фотографії при денному освітленні.
  3. Обов’язково читайте відгуки покупців про якість того чи іншого товару. При замовленні на іноземних сайтах користуйтеся програмами-перекладачами, які дозволять Вам перевести відгуки зарубіжних покупців. Ці відгуки, як правило, не модеруються, тому ступінь їх достовірності досить велика. Користуйтеся чужим досвідом, щоб не вчитися на власних помилках.
  4. Задавайте питання. На сайті Клубок Ви можете безпосередньо спілкуватися з продавцем і уточнювати всі важливі нюанси. На сайтах виробників Вам доведеться писати листа до служби підтримки і чекати відповіді. Існує також безліч профільних сайтів, де люди діляться відгуками та враженнями від дитячого одягу різних марок і публікують докладні огляди.

Чим більше інформації ви зможете зібрати перед покупкою, тим більше шанс, що Ваше замовлення не розчарує Вас і доставить справжнє задоволення маленьким модникам і модницям. Вдалих покупок і якісних придбань!

Вы можете Оставить свой комментарий только без ссылки. Все комментарии с любыми ссылками сразу удаляются
 

Оставить комментарий

*

code

Return to Top ▲Return to Top ▲
Яндекс.Метрика